Gotowa spółka z licencją na spedycję

Zakładanie spółki spedycyjnej jest czasochłonnym zajęciem, które jednocześnie wymaga sporych nakładów finansowych. Dotyczy to np. zabezpieczenia finansowego, którym firma musi dysponować, aby otrzymać licencję wymaganą przez urzędy. Mimo to branża transportowa jest bardzo zyskowna, dlatego wiele przedsiębiorców decyduje się na rozpoczęcie swojej działalności w tym segmencie bez większego zawahania.

Sprzedajemy spółki z licencją na transport towarów. Dotyczy to zarówno certyfikatów na spedycje krajowe, jak i międzynarodowe. Za ich pomocą można właściwie natychmiast od przejęcia firmy rozpocząć własną działalność gospodarczą. Czas realizacji zlecenia wynosi od 2 dni do tygodnia, które są potrzebne do dopełnienia formalności. Spółka z licencją na spedycję to dobry wybór dla tych przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu w postępowaniach administracyjnych i podczas komplementowania dokumentacji. Bierzemy na siebie ten obowiązek, gwarantując skuteczność oraz terminowe wywiązanie się z umowy.

Na portalach ogłoszeniowych można znaleźć wiele ofert typu: sprzedam spółkę z licencją. Nie wszystkie jednak są godne zaufania. Z tego powodu warto zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się przekazywaniem stworzonych od podstaw przedsiębiorstw, które nie mają żadnych obciążeń. Nasze spółki z licencją na spedycję nie zatrudniają żadnych pracowników, nie podpisywały umów z trzecią stroną i nie funkcjonowały na rynku. Są całkowicie wolne od wszelkich zobowiązań. Posiadają za to certyfikaty upoważniające do wykonywania zawodu, nr REGON oraz NIP, konta bankowe i zaświadczenia z banku potwierdzające brak zadłużenia, podpisane przez notariusza.

Oferowana przez nas sprzedaż spółki z licencją to oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt całego procederu wynosi zaledwie około 10 tys. zł bez dodatkowych opłat. Ostateczna cena różni się w zależności od rodzaju licencji i pozostałych istotnych dla działalności detali. Ponadto świadczymy usługi, z których mogą skorzystać właściciele firm proponujących np. prowadzenie księgowości czy wirtualnego biura. Ponadto udostępniamy naszą kadrę do zajmowania się korespondencją i obsługą telefoniczną zakupionych przedsiębiorstw.

Gotową spółkę z licencją na spedycję można kupić za naszym pośrednictwem w bardzo prosty sposób. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Ustalimy wszystkie szczegóły transakcji i wyjaśnimy szczegóły dotyczące sprzedawanych spółek. Z przyjemnością doradzimy również w kwestii dalszego postępowania oraz pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności. Zachęcamy do przejrzenia przeznaczonych do sprzedaży spółek z licencją na naszej stronie internetowej.